Drewiarz znów górą!

Dziś o godzinie 13 odbył się derbowy mecz, w którym zmierzyły się zespoły Rzepedzi i Czaszyna. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Rzepedzi z pojedynczymi akcjami rywala. Pierwszą bramkę zdobył Paweł Szałęga po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Przy stanie 2:1 drugą bramkę zdobywa ponownie Paweł Szałega. Po świetnym podaniu do Marcina Sałaciaka ten sam na sam próbując minąć bramkarza został przez niego sfaulowany po czym sędzia wskazał na ''11''. Wykonawcą karnego był Paweł Szałega, który pewnie pokonał bramkarza i zapisał sobie trzecią bramkę w tym meczu tym samym zdobywając "hat-tricka". W drugiej połowie gra się wyrównała jednak kolejną bramkę zdobyła znów nasza drużyna. Po faulu na 20 metrze do wolnego podszedł Piotr Spaliński. Precyzyjnym strzałem przy prawym słupku nie dał szans bramkarzowi. Ostatniego gola zdobył zespół z Czaszyna. Po 2 kolejkach jesteśmy na 2 miejscu z dorobkiem 6pkt. i bilansem bramek 7-2 .