Drewiarz remisuje z drugą drużyną Pisarowiec!

W pierwszą niedzielę września odbył się mecz na naszym boisku, do którego stanęły zespół z Rzepedzi oraz druga drużyna Pisarowiec. Było to spotkanie na szczycie naszej ligi. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Adamski w 21 minucie. Wynik ten utrzymywał się do 40 minuty wtedy strzałem z półwoleja popisał się Marcin Sałaciak, który doprowadził do wyrównania. Kilka sekund przed końcowym gwizdkiem udało nam się wyjść na prowadzenie po wykończeniu akcji przez Adama Świdra. Wynik po pierwszych 45 minutach 2:1 dla gospodarzy. Drugą połowę, podobnie jak pierwszą, od zdobycia bramki rozpoczął zespół gości, w 75 minucie gola zdobył po raz drugi Mateusz Adamski. W 78 minucie po ręce w polu karnym naszego przeciwnika do '11' podszedł Paweł Szałęga, który pewnie pokonał bramkarza dając naszej drużynie prowadzenie. Niestety nie na długo bo w 84 minucie gola zdobywa Damian Dołoszycki dzieląc tym samym punkty pomiędzy dwa zespoły.